Píla Lumea Stavebné rezivo Hoblované rezivo Drevo na krov Kontakt

Impregnácia dreva

Impregnácia dreva je odporúčaná najmä pre konštrukčné prvky krovov, drevostavieb a všetkých ďalších drevených konštrukcií, ktoré je nevyhnutné chrániť pred drevokazným hmyzom, plesňami a hubami.

K impregnácii reziva používame prípravok Lignofix P hnedej farby.

Lignofix

Kvapalný širokospektrálny fungicidný a insekcitídny vodou rieditelný koncentrát, pre dlhodobú preventívnu ochranu dreva v interiéroch a exteriéroch proti plesniam, drevokazným hubám a drevokaznému hmyzu. Zároveň má zvýšenú odolnosť proti vymývaniu účinných látok z dreva pôsobením povetrnostných podmienok.

Lignofix sa používa pre povrchovú impregnáciu dreva, drevenných stavebných konštrukcií a ďalšieho stavebného reziva pri stavbách a rekonštrukciách v interiéroch a v exteriéroch stavieb, proti drevokazným hubám Basidiomycetes, plesniam a drevokaznému hmyzu. Po zaschnutí je možné použiť krycí náter.

Impregnácia v ponornej vani

Vo veľkokapacitnej impregnačnej vani je rezivo ponorené na určitý čas do impregnačného roztoku, čím je zabezpečená hĺbková a dôkladná impregnácia celého povrchu reziva. Ručná impregnácia reziva nemôže dosahovať parametre ponorného morenia, navyše je časovo naročnejšia.

Ponuka

V prípade záujmu urobíme ponornú impregnáciu reziva máčaním vo veľkokapacitnej vani s lignofixom P. Vďaka čomu je dosiahnuté jednoliate ošetrenie celého povrchu dreva.
Cena na vyžiadanie
Pre nacenenie nás kontaktujte emailom vyroba@pilalumea.sk alebo telefonicky +421 948 254 770

certifikát od firmy Stachema

Rezivo

Dosky
Hranoly
Fošne
Strešné laty
Krokvy
Šalovacie dosky

Drevo na krov
Hoblované hranoly, fošne a dosky

Kontakt

Žilina - prevádzka píla

Lietavská Lúčka
Telefónne číslo: +421 948 254 770
E-mail: vyroba@pilalumea.sk

Pílalumea.sk is designed by MT Copyright © 2018